Anadolu 1071 yılından itibaren çok hızlı bir şekilde Türkmenler tarafından nüfus olarak çoğaltılmış ve yurt edinilmiştir. Hepimizin inancı da odur ki; Anadolu’nun Müslümanlaşması da Ahmet Yesevi’nin torunlarına nasip olmuştur. Bin yıldan bu yana birçok inanç bu topraklardan gelmiş ve geçmiştir. Müslümanlığın temelindeki “inanç özgürlüğü” de Anadolu’da birçok semavi veya batıl inançların hayatlarına devam etmesine olanak tanımıştır. Tarihi bilenler çok iyi hatırlarlar, Anadolu toprakları dinler tarihi ve savaşlarının tam göbeğinde olan bir coğrafyadır. Ancak bilinir ki “İHANET” bu topraklarda affedilmeyen bir suçtur.Güneydoğu’da yaşayan vatandaşlarımız inançlarına son derece bağlı Müslümanlardır. Farklı dinlere mensup vatandaşlarımızda vardır buralarda yaşayan. Ancak Kürt kökenli inançlı Müslüman kardeşlerimize bazı gerçekleri hatırlatmak lazım gelir bu günlerde. Çünkü “Hafıza-i beşer nisyan ile malüldür”
 
Kendisini KÜRT KÖKENLİ VATANDAŞLARIMIZI temsil ettiğini söyleyen PKK ve onunu siyasi sözcüsü HDP’nin gerçek yüzünü anlatmak gerek Müslüman kardeşlerimize. Yıllardır terör faaliyetlerinde öldürülen terörist cenazelerinin nasıl defnedildiğini herkesçe bilinir. Ancak bu hain örgütün Afrin ve El Bab’da aldığı darbelerle “leş”lerini sardığı bayrak ve flamalara bakıldığında “Müslüman” kimliği ile alakalı olmadığı da ortadadır.HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş söylemedi mi “ZERDÜŞTLÜK” kadim bir inanıştır diye. Dağdaki teröristlere bu sapkın inanışın kitabı “Avesta” okutulduğunu artık bilmeyen mi var. Ateşi, toprağı, suyu ve havayı kutsal sayan bu insanlar nasıl olur da benim Müslüman Kürt kökenli kardeşlerimi temsil edebilir? Bir şehidin başında okunan dua ve yakılan Kürtçe ağıtlar bizim inanç temelimizle aynı değil mi? Biz bu toprakların öz evlatlarıyız. İnancımız bir, sevincimiz bir, üzüntümüz birdir. Neye inandıkları belli olmayanlar bir Müslüman’ı nasıl temsil ederler?

Afrin’de mücadele eden kahraman Mehmetçiğimizin orada gördüğü sıcak ilgi ve alaka, o topraklarda Türkiye’nin çok daha fazla anlamları olduğunun gerçeğidir.Yıllarca Kürt kökenli vatandaşlarımızı silah ve tehditle canından bezdiren bu terör örgütünün artık sonu gelmiştir. Kendilerini Kürtlerin temsilcisi görüp “Sizin için savaşıyoruz” diyerek Müslüman ve devlete bağlı kardeşlerimizi aldattılar ve sömürdüler. Oysa PKK terör örgütü, haçlı zihniyetinin Türkiye’ye ve barışımıza karşı kurduğu inançsız bir lejyoner ordusuydu. İçinde her milletten insanın olduğu aynı hedef için savaşan (Müslümanlar için değil) bir “çapulcu” birliğidir.

Afrin harekâtı sonrası tüm dünya anladı ki; Türkiye olmadan bu topraklarda barış ve huzur gelmez. Tüm Müslümanlar da anlamalı ki; bu devlet imanlı ve inançlı idareciler ile yönetilmediği sürece Müslüman coğrafyaya huzurda gelmez, barışta gelmez.Biz bu milletin mayasından çıkan Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve onun aziz evlatlarına her zaman dualarımızla ve bedenimizle hizmet etmeye hazırız. Müslümanlık çemberinin içindeki herkes bu devleti ayakta tutmalı. Çünkü bu devlet giderse sadece vatanımız değil namusumuz da inancımız da elden gider. Bu asla unutulmamalı.

Yapılan sınır ötesi harekâtın sonucunda bir kez daha görüldü ki; haçlıların kurdurduğu bu “LEJYONER” ordusu, kahraman Türk ordusunun karşısında “LEŞYONER” ordusuna dönüştü. Hepsinin maskesi düştü. Gün gerçekleri görme ve Müslümanlara sahip çıkma günüdür. Gün birlik olmak ve tek vücut olma günüdür.

Gün “ya devlet başa ya kuzgun LEŞ’e” günüdür.

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hüseyin Ahmetoglu 4 ay önce

Tam zamanında kaleme alınmış bir yazı.Uyan artık ey benim vatandaşım.hesap seni ve ülkeni bölme hesabıdır.Sen fırsat verme Allahım

Avatar
Neslihan önder 4 ay önce

Allah'tan isimleri ve amaçları ne olursa olsun tüm terör örgütlerini eylemlerinden, şerrinden, belasından ülkemizi ve milletimizi korumasını niyaz ediyorum. Etnik köken istismarı yapanları da inanç istismarı yapanları da dış güçler adına taşeronluk yapanları da Allah ıslah etsin. Hepsine Rabbim hak yolu göstersin. Şu mübarek günlerde kan döken, can alan, insanların hayatını zindana çeviren hiç kimsenin bu milletle, bu topraklarla, bu ülkeyle en küçük bir bağı, en küçük bir ilişkisi olamaz'.Sayın Cumhurbaşkanımız gibi dini bütün ve Bu leş yiyicilere yıllardır mücadele eden hiçbir lider olmadi.Gorunuyorki diğer partiler yandaşlarının yanında saflarını alırken,hicbir amacı olmayan insanların beyinlerine girerlerken kendi topraklarımızda buna izin verilmeyecektir.Dalgalanan kırmızı beyaz bayrağımızı şehitlerimizin kanıyla yapılmış olan bayrağımızı indirmeye güçleri yetmeyecek.Sayın Cumhur başkanımızdan Allah razı olsun.Allah onun gücünü kuvvetini daha da arttirsin ki bu yesyiyen ak baba sürülerinden ülkemizi vatanımızı çocuklarımızı,devletimizi korusun. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak.Sehitler ölmez vatan bölünmez. Biz osmanlı torunlarıyız tokadı atmayı iyi biliriz.

Avatar
Mustafa ensari 4 ay önce

Benim vatandaşım herşeyin farkındadır rabbim içimizdeki vatan hainlerine fırsat vermesin benim türk kardeşim benim kürt kardeşim her şeyin farkındadır fikrine kalemine sağlık güzel bir yazı olmuş teşekkürler kardeşim

sanalbasin.com üyesidir